Графікфакультатыўных заняткаў
на 2023/2024 навучальны год
№п/п
|
Назва
факультатыва
|
Клас
|
П.І.І.кіраўніка
|
Час
правядзення
|
Месца правядзення
|
1.
|
Вытокі роднай мовы
|
1
|
Данількевіч Л.У.
|
Панядзелак
13.00-13.35
|
Кабінет пач.класаў №1
|
|
Вытокі роднай мовы
|
2
|
Грабінская М.Сц.
|
Панядзелак 13.05-14.00
|
Кабінет пач.класаў №2
|
|
Вытокі роднай мовы
|
3
|
Клапаць К.С.
|
Чацвер
14.05-14.50
|
Кабінет пач.класаў №3
|
|
Мае першыя гукі
|
1
|
Супрунчук В.Л.
|
Аўторак
13.50-14.25
|
Актавая зала
|
|
Мае першыя рытмы і ноты
|
2
|
Супрунчук В.Л.
|
Аўторак
14.30-15.15
|
Актавая зала
|
|
Мае першыя музычныя інтанацыі
|
3
|
Супрунчук В.Л.
|
Аўторак
15.20-16.05
|
Актавая зала
|
|
Размаўляем мовай музыкі
|
4
|
Супрунчук В.Л.
|
Аўторак
16.10-17.05
|
Актавая зала
|
|
Основы духовно-нравственной культуры и патриотизма
|
5
|
Грабінская М.Сц.
|
Панядзелак
14.05-14.50
|
Кабінет №11
|
|
Грані слова: ад гука да сказа
|
5
|
Фядчук Т.В.
|
Пятніца 8.00-8.45
|
Кабінет №12
|
|
Основы духовно-нравственной культуры и патриотизма
|
6
|
Грабінская М.Сц.
|
Чацвер
14.05-14.50
|
Кабінет №13
|
|
Падарожжа з матэма-тыкай
|
6
|
Салівончык Г.П.
|
Пятніца 8.00-8.45
|
Кабінет №9
|
|
“Слова - радасць, слова – чары…”
|
6
|
Фядчук Т.В.
|
Чацвер 8.00-8.45
|
Кабінет №12
|
|
Асновы прававых ведаў
|
8
|
Абрамовіч В.В.
|
Панядзелак
15.05-15.50
|
Кабінет №6
|
|
Асновы фінансавай граматнасці
|
8
|
Церашкевіч Г.А.
|
Пятніца 8.00-8.45
|
Кабінет №11
|
|
Асновы фінансавай граматнасці
|
9
|
Церашкевіч Г.А.
|
Пятніца 15.05-15.50
|
Кабінет №11
|
|
Прафессія маёй мары
|
9
|
Церашкевіч Г.А.
|
Чацвер
8.00-8.45
|
Кабінет №11
|
|
Модуль “Вялікая Айчын-ная вайна (у кантэксце Другой сусветнай вайны)”
|
9
|
Абрамовіч В.В.
|
Аўторак 8.00-8.45
|
Кабінет №6
|
|
Паўтараем матэматыку
|
10
|
Салівончык Г.П.
|
Панядзелак
15.05-15.50
|
Кабінет №9
|
|
Грамадска- карысная праца
|
6
|
Тарасевіч В.Ул.
|
Серада
15.05-16.50
|
Прышкольны участак
|
|
Грамадска- карысная праца
|
8
|
Тарасевіч В.Ул.
|
Пятніца
15.05-15.50
|
Прышкольны участак
|